+48 571 245 331

Czekamy na Twój telefon i e-mail

info@europecalling.pl rekrutacja@europecalling.pl

Wyślij zapytanie

INFOLINIA

Z uwagi na bogate doświadczenie zdobyte przez naszą firmę wyprzedzamy potrzeby naszych Partnerów. Zapewniamy im wielopoziomową Obsługę Klientów.

WELCOME CALL / VERIFICATION CALL

Nasza firma posiada projekty zajmujące się szeroko określoną Obsługą Klienta. Zajmujemy się każdym etapem współpracy rozpoczynając od sprzedaży danego produkty, kontynuując kontakt z Klientem celem informacji o etapie realizacji sprzedaży.

OBSŁUGA REKLAMACJI

Fachowa obsługa reklamacji pozwala na budowanie pozytywnego wizerunku firmy. Klient zgłaszając uwagi liczy na szybką realizację jego zgłoszenia. Wdrożone procesy zapewniają rozwiązanie zgłoszenia w 85% w czasie krótszym niż zakładany, a 99% w czasie zakładanym.

OBSŁUGA REZERWACJI

Specjalnie dla Partnerów, dla których etapem przed sprzedażawym jest rejestracja zgłoszenia, tworzymy indywidualne rozwiązania i procesy odpowiadające ich potrzebom.

OBSŁUGA KORESPONDENCJI

W ramach usługi oferujemy odbiór, skanowanie i przesyłanie korespondencji na dowolnie wskazany adres, zarówno e-mailowy, jak i korespondencyjny. Nasza firma zna potrzeby swoich Partnerów właśnie w tym celu gwarantuje im pełną fachową pomoc w obszarze korespondencji między Klientem a firmą.

OBSŁUGA PROGRAMÓW LOJALNOŚCIOWYCH

Zadowolenie Klientów naszych Parterów jest wpisane w nasze usługi.

Wyselekcjonowany zespół konsultantów, kompleksowo udzieli informacji na temat profitów wynikających z przystąpienia do grona Programów Lojalnościowych.

WSPARCIE PROCESÓW BIZNESOWYCH

Dzięki zdobytemu doświadczeniu podczas realizacji akcji w różnych branżach i o różnej specyfice oferujemy naszym Partnerom fachowe doradztwo w zakresie relacji z klientem, jak również sprzedaży produktów.

WZBOGACANIE BAZ DANYCH

Kompleksowe generowanie leadów jest usługą cieszącą się ogromną popularnością, bowiem przynosi wymierne korzyści dla każdej firmy. Takie rozwiązanie:

  • Zwiększa sprzedaż
  • Redukuje koszty marketingowe
  • Zwiększa efektywność wykorzystania kanałów komunikacyjnych