+48 571 245 331

Czekamy na Twój telefon i e-mail

info@europecalling.pl rekrutacja@europecalling.pl

Wyślij zapytanie

TELESPRZEDAŻ

Telefoniczna sprzedaż jest jedną z najbardziej popularnych usług wybieranych przez naszych Partnerów. Obsługujemy połączenia przychodzące - Infolinia; oraz połączenia wychodzące korzystając z bazy danych otrzymanych od Partnera bądź pozyskujemy je od zaprzyjaźnionych brokerów.

INFOLINIA SPRZEDAŻOWA

Dedykowany zespół konsultantów w profesjonalny sposób prezentuje i doradza w wyborze produktu z Państwa oferty. Klient zyskuje nie tylko produkt zaspakajający jego potrzeby, ale poprzez indywidualne podejście i najwyższej jakości obsługę identyfikuje się z Firmą.

UMAWIANIE SPOTKAŃ

Nasza firma posiada różnorodne rozwiązania mające na celu osiąganie przez Państwa firmę wysokich wyników sprzedażowych. W celu osiągnięcia tego założenia umożliwiamy Partnerom pozyskanie nowych Klientów poprzez umówienie spotkania handlowca z potencjalnym odbiorcą produktu.

CROSSELING

Dzięki kompleksowej usłudze nasza firma dba o każdy aspekt współpracy z Klientem. Po dokonanej sprzedaży odbiorca usługi jest na bieżąco informowany o dodatkowych rozwiązaniach, produktach, które zostały specjalnie dla niego przygotowane.

UTRZYMANIE KLIENTA

Bazując na posiadanym doświadczeniu pomagamy Klientom podjąć najlepszą dla nich decyzję. Klient, który zastanawia się nad decyzją o zmianie aktualnej firmy wymaga wykwalifikowanej obsługi, dlatego też nasza firma posiada zespoły Telemarketerów o wysokich umiejętnościach interpersonalnych.